Це Більше, ніж просто про м'ясо!

Grill do Brasil

У минулі часи, Гаучо нанизували ВЕЛИКІ шматки м'яса на вертелі, котре повільно смажили, на відкритому вогні. В Grill do Brasil, ми зберегли цю традицію приготування м'яса і культуру бенкетування з Бразилії, якій понад 300 років.
Родізіо Бізнес 449 UAH
Наші будні та свята іноді приносять різні несподіванки. Але приємною традицією релаксу може стати час, проведений за обідом в улюбленому ресторані. Cалат бар, суп, 4 різних делікатесів з грилю за фіксовану ціну.

*діє з понеділка по пятницю, з 12:00 до 15:00
Родізіо Ланч 699 UAH
Наші будні та свята іноді приносять різні несподіванки. Але приємною традицією релаксу може стати час, проведений за обідом в улюбленому ресторані. Cалат бар, суп, 6 різних делікатесів з грилю за фіксовану ціну.

*діє з понеділка по пятницю, з 15:00 до 18:00
Родізіо 1200 UAH
Родізіо - найбільш популярна традиція обслуговування в бразильській кухні.

Все почалося в регіоні Пампасів, на півдні Бразилії, і поширилося по всій країні. «Гаучо-спосіб» приготування м'яса в поєднанні з особливим видом обслуговування завоював вже Європу і Америку.

Grill do Brasil - це більше ніж просто про м'ясо!

*діє кожен день
Святкуй на Печерську
В нашому ресторанi крім «Основного» залу є ще і банкетний зал, який користується великою популярністю при організації банкетів на честь весілля та інших урочистостей, розрахований на 50 гостей.
Головною нашою перевагою є те, що жоден Ваш гість не залишить банкет голодним через незвичайну бразильську традицію готування і подачі страв «родізіо» - бразильська традиція, яку найпростіше пояснити концепцією «їж, скільки хочеш». Ви платите фіксовану суму за одного гостя, і він отримує стільки виносів від «гаучо», поки не насититься.

Подарунковий сертифікат
1200
грн.
Як часто ми ламаємо голову над подарунками для наших близьких, друзів і колег по роботі? Приємні, але все ж клопоти, ставлять нас перед одвічним питанням - «Що подарувати?». Відмінний рішенням стане сертифікат на безлімітну Rodizio вечерю! Адже це не лише можливість насолодитися 14 видами м'ясних делікатесів з грилю і різними стравами з салат-бару, але ще і можливість відсвяткувати.
Made on
Tilda